Tallinn, Mustamäe tee 16, Marienthali Ärimaja, A - sissepääs, 2.korrus. Autoga tulijatele on parkimine Selveri parklas 1,5 tundi parkimiskellaga tasuta.

Telefonid: Registratuur 6750067, 55515800

NB! Kordusretseptide pikendamiseks palume saata meile e-maili retsept.ltk@gmail.com või helistada telefonidel. Teie poolt tellitud kordusretseptid väljastame hiljemalt 3 tööpäeva jooksul! Kui tarvitate regulaarselt ravimeid, palume retseptide (ravimite) lõppemisest aegsasti teada anda, et ravis ei tekiks pausi uue retsepti puudumise tõttu. Bensodiasepiinide, uinutite ja narkootiliste ainete retsepte väljastame topeltkontrolliga, nende uuendamine e-maili teel ei ole võimalik.NB! E-maili või SMSi teel haiguslehte ei saa avada!!! Patsient peab kindlasti võtma ühendust perearstikeskusega telefoni teel ja siis teda kutsuvad vastuvõtule.

NB! Palun ärge saatke SMS, SMSi me ei vaata!

NB! Perearst ei väljasta tõendeid koolist puudumisest !

NB! Palume mitte kasutada e-maili vastuvõtule registreerimiseks. E-mailile vastame 1-5 tööpäeva jooksul. Kiiremate küsimuste puhul palume võtta ühendust telefoni teel.

E-mail: info@ltk.ee

Arstiabi või meditsiinilise nõu saamiseks väljaspool vastuvõtuaega saab pöörduda : LTKH Meremeeste haigla EMO (Paldiski mnt.68) või KIIRABI tel.112. Samuti võib nõu küsida perearsti nõuandetelefonil 1220.

Haigekassa ja Terviseameti kontaktandmed, kuhu kindlustatud isikud võivad pöörduda oma õiguste kaitseks, ettepaneku, kiituse või kaebusega:

Haigekassa infotelefon 16363; www.haigekassa.ee; Lastekodu 48, TALLINN

Terviseamet tel.6943500; www.terviseamet.ee; Paldiski mnt.81, TALLINN